Reference mých klientů


Během své realitní praxe jsem pomohla s prodejem či pronájmem už několika nemovitostí… snažím se, abych pro prodej každé nemovitosti udělala maximum, prodala ji v co nekratším čase, výhodně pro obě strany, a se 100% zajištěným právním servisem…

Děkuji všem mým klientům za spolupráci a děkují za milé dárky.

Daniela Loucká, Rožnov p. R.


V našem městě a vůbec okolí realitní makléři moc oblíbení nejsou. Všichni lidé mají takový zvláštní strach. Já mám ale jen zkušenosti dobré. Svěřila jsem prodej své nemovitosti - bytu v Rožnově a domu na Hutisku paní Nohálové, a byla jsem moc spokojená. Pěkně nemovitosti nafotila, chodila na prohlídky, vyjednávala ceny, smlouvy jsme podepisovali tady v Rožnově u pana právníka, což bylo super. Spoustakrát jsme se spolu i násmály. Moc jí děkuju. Za mě super.

Tomáš Veselý, Nový Jičín


S paní Nohálovou spolupracuji už více jak 6 let. Vlastním více nemovitostí, a pokud cokoliv potřebuji řešit, ať už prodej či pronájem, volám ji. Vždycky dobře poradí případně se o mou nemovitost postará. Doporučuji.

Silvie Trochtová, Vsetín


Musím poděkovat a doporučit paní Nohálovou. Je to top makléřka. Při prodeji mého bytu, který jsem zadala vícero makléřům, byla jediná, která se o mě starala. Přivedla mi spoustu zájemců i když prodej nebyl snadný, přesto to nevzdala a uspěla. Její přístup je opravdu profesionální a budu jí všem doporučovat. Tímto jí velmi děkuji.

Simona Cahlíková, Valašské Meziříčí


Dobrý den, mohu tuto firmu jen doporučit, prodávali jsme pozemek. Nicméně využili jsme nabídky celého zprostředkování obchodu. Provize byla přiměřená, ba dokonce o dost menší než u jiných firem. Obchod byl rychlý, a mohli jsme se naprosto spolehnout. Smlouvy jsme podepisovali přímo s advokátem na domluvené schůzce. Doporučuji tuto firmu, také proto, že je místní a lokalitu dobře zná.

Jiří Klimeš, Loučka


Chtěl bych poděkovat za vstřícné a milé jednání paní Nohálové. Určitě se na ni s důvěrou obrátíme i při další koupi nemovitosti. Kupovali jsme rodinný dům, a neměli jsme s koupí opravdu žádné starosti. Doporučuji.

Pavla Smékalová, Choryně


Dobrý den, firmu jsem oslovila jelikož jsme hledali rodinný dům. Prošli jsme několik prohlídek, a nakonec jsme si dům našli. Paní makléřka na nás netlačila, nenutila nás, byla velmi ochotná jakékoliv informace dohledat, na prohlídku domu jsme byli asi čtyřikrát než jsme dům koupili. Průběh obchodu byl rychlý a také jsme vše řešili přímo u práníka v kanceláři a to se nám líbilo. Děkuji ještě jednou.

Petr, Hranice


Mohu doporučit! Kupovali jsme pozemek a obchod proběhl hladce a rychle. Pozemek jsme kupovali na hypotéku, a docela to byl problém vyřešit hypotéku na pozemek. Vybrali jsme si pozemek, který nabízela tato RK, doporučili nám svého poradce, a byl super. Vyřešil nám hypotéku, nikde jsme nemuseli pořád jezdit něco řešit, a navíc jsme si nechali udělat kontrolu našich pojistných smluv a uzavřeli lepší a výhodnější. A to jsem o realitce ani nechtěl slyšet! Ano, doporučuji.

Klára Šimková, Zubří


Dobrý den,sháněli jsme byt, paní makléřka byla velmi rychlá, příjemná a bydleli jsme asi za měsíc.....Byla vidět pružnost malé realitní kanceláře. Rozhodně doporučuju.

Lada Fuksová, Kroměříž


Doporučuji tuto kancelář, líbilo se mi hlavně seriozní jednání makléřky, rychlost, ochota a opravdu individuální přístup! Podpis kupních smluv přímo u advokáta v kanceláři, což bylo perfektní!

Alena Vojdíková, Rožnov p. R


Dobrý den, prodávali jsme chatu nedaleko Rožnova, RK jsme nechtěli. Jenomže prodej se později jevil jako docela složitý, a tak jsme potřebovali odborníka.. Dostali jsme doporučení na tuto RK a byli jsme moc spokojeni. Jednak slušné chování, ne arogantní jak to mnohdy bývá. A jednak nám opravdu pomohli. Problémy s příjezdem, věcným břemenem a s dalšími překážkami jsme společně vyřešili, a kupujícího paní makléřka našla brzo, takže určitě doporučujeme.

Pavla Štenclová, Vsetín


Zdravím Vás! Prodávala jsem přes tuto realitní kancelář byt 1+1. Už od první chvíle jsem byla spokojená s nabídkou a hlavně přístupem této RK! Doporučuju!

Tereza Majerová, Nový Jičín


S prodejem svého bytu jsem byla spokojena. Paní makléřka si nehraje na žádnou dámu v kostýmku, je lidská a pohodová. Slíbila jsem, že zde svůj názor zveřejním, tak plním. Schvaluji velké pracovní nasazení a profesionalitu! Děkuji.

Jarmila Žitníková, Horní Bečva


Prodávala jsem dům a stěhuju se do Brna, docela jsem měla strach, jak to bude s penězi a vůbec, jak na sebe prodeje navážou, abych nezůstala bez střechy nad hlavou. Paní makléřka mi hodně pomohla. Jednak dům prodala za vyšší cenu než jsem očekávala, byt v Brně jsme také společně zajistili a já ho koupila,a psychicky mě také podpořila. Bylo to bezva, vše v termínu a v klidu.

Petr Vágner, Ostrava


Prodával jsem velkou komerční nemovitost. Na prodej jsem měl zajištěné dvě realitky. Přes velkou RK jsem prodával již půl roku, později se přidala DiaStyle. Docela jsem byl ale překvapen, jak realitivně malá RK je akční, rychlá, a jaké má možnosti. Pracovali na mém prodeji dva makléři z DiaStyle, a můj objekt prodali za měsíc, a za peníze, které jsem relativně chtěl. Právní servis i úschova vysoké částky byly v pohodě u pana advokáta v Rožnově, se kterým dokonce nadále spolupracuji. Takže doporučuji.

Tomáš Palát, Frýdek Místek


Dostal jsem na makléřku kontakt od známého, realitku jsme moc nechtěli. Prodával jsem byt a už dlouho. Docela mne překvapilo, když paní makléřka přišla a ihned mi tak nějak vlepila co si narovinu myslí o našem bytě. Nechtěli jsme slyšet některé věci, nebo spíš dělali jsme, že je nechceme slyšet. Řekla nám vše na rovinu, poradila a za 14 dní se podepisovala rezervační smlouva. Takže si myslím, že je opravdu dobré mít při prodeji tyto odborníky.

Jana Vlková – prodej RD Valašské Meziříčí


Spolupráce s paní Nohálovou byla skvělá. Profesionální přístup, který byl završen úspěšným prodejem bytu. Velmi si vážím lidského přístupu, který zahrnuje vyšší vnímání komunikace mezi lidmi. Připojuji se tedy k vřelým doporučením paní Nohálové k další sofistikované makléřské činnosti.

Kontaktujte mě

Ing. Diana Vaňková – Nohálová

majitelka firmy

DiaStyle Reality

telefon: 737 95 32 95

diana.nohalova@diastylereality.cz